Dramatický kroužek

„DRAMATICKÁ VOCHECHULE“ hledá fajnové pohodáře, kteří si rádi hrají! Baví tě jakýkoliv pohyb? Baví tě čtení knížek, básniček? Baví tě předvádět se? Baví tě si hrát s kamarády? Baví tě převlékat se do kostýmů? Baví tě povídat si, diskutovat nebo jen tak se smát? Baví tě divadlo? Nevíš, jestli by tě to bavilo, ale rád […]

Informace o testování

Vážení rodiče, oznamujeme vám, že dne 10. 9. 2021 končí platnost Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které upravovalo provoz škol a školských zařízení. Znamená to, že od pondělí 13. 9. 2021 již nebude platit povinnost testování žáků. Další režimová opatření v podobě zvýšené hygieny a nošení ochranných pomůcek dýchacích cest ve společných prostorech nadále pokračují.