Dýňování 2018

05.10.2018 16:29

Tradiční společná akce pro děti ZŠ a MŠ "Dýňování" letos proběhla 27. září tentokrát na dvoře mateřské školy. Přestože se podzim nezadržitelně hlásí, počasí bylo ve čtvrtek příjemné a sluníčko nás při práci krásně hřálo. Děti společně s rodiči vyrobily za malou chvilku originální dýňová strašidla, která pak společně po setmění před školkou rozsvítila. Spestřením pro všechny účastníky bylo pozorování horkovzdušných balónů, které letěly nad Popicemi a v jednom momentu přímo nad naší školkou.                             Jako každoročně také letos bylo přichystáno bohaté občerstvení z plodů podzimu. Recepty od šikovných maminek však zůstaly  výrobním tajemstvím, takže se na vše těšíme zase za rok, až se opět sejdeme při příjemném, podzimním, uvolněném, dýňovém odpoledni.