Jaro, léto, podzim, zima, v naší škole je to prima.

Základní škola a Mateřská škola Popice, okres Břeclav,
příspěvková organizace
Hlavní 85
691 27 Popice


Kroužek zábavné logiky a deskových her

08.12.2017 10:35

Kroužek zábavné logiky a deskových her,
- činnost kroužku zahájena koncem listopadu.

 

 

Děti se v kroužku deskové hry seznamují s pravidly a strategií klasických i moderních deskových a karetních společenských her. Při hrách děti spolupracují, respektují pravidla hry a pokyny vyučujícího, rozvíjí logické myšlení, učí se trpělivosti, soustředění, hře fair play, a také umění prohrávat.

V průběhu školního roku proběhne 15 lekcí. O tento kroužek projevily děti obrovský zájem, abychom vyšli všem vstříc, rozdělili jsme je do dvou skupin, kroužek tedy probíhá vždy v úterý pro žáky 2. a 4. ročníku, žáci 1. ročníku se scházejí ve čtvrtek.

Máme za sebou několik krásných setkání, děti jsou skvělé a bylo by fajn, kdyby je kroužek motivoval ke společnému setkávání při dobré hře i mimo školu.