Jaro, léto, podzim, zima, v naší škole je to prima.

Základní škola a Mateřská škola Popice, okres Břeclav,
příspěvková organizace
Hlavní 85
691 27 Popice


Vánoční výstava v Rajhradě - výlet školní družiny

13.12.2018 11:29

Ve středu 12. prosince jsme s dětmi školní družiny navštívili Střední zahradnickou školu v Rajhradě, která pořádá každoročně vánoční výstavu. Letošní byla s názvem " Vánoce u nás doma" a byla opět krásná a inspirativní. Vánoční dekorace a stromečky byly tradiční i moderní a nechyběl ani zábavný koutek pro děti, tentokrát tématicky provázaný s výročím České republiky. Děti měly za úkol poskládat mapu ČR, odvážní odzkoušely hmatový kvíz a balanční šerm a nakonec si vyrobit sněhuláčka. V místní prodejně jsme si prohlédli vánoční hvězdy - Poinsettie a zakoupili drobné dárečky. Jistě to stálo za to, vydat se na výlet a nadýchnout se opět vánoční atmosféry.