Jaro, léto, podzim, zima, v naší škole je to prima.

Základní škola a Mateřská škola Popice, okres Břeclav,
příspěvková organizace
Hlavní 85
691 27 Popice


Vánoční Výstava v Rajhradě

16.12.2019 12:13

Vánoční výstava ve Střední zahradnické škole Rajhrad

 

Ve středu 11. prosince jsme s dětmi školní družiny jeli do Rajhradu na tradiční vánoční výstavu. Letošní s názvem "Pohádkové Vánoce" bala zase moc hezká a inspirativní. Děti nejprve plnily hádankový pohádkový kvíz, pak pro ně byla přichystaná tvořivá dílna, kde si každý vyrobil malé zvířátko z březového přířezu a poté mezi sebou děti soutěžily v luštění a skládání křížovky se zahradnickým tématem.

Vánočně vyzdobené interiéry byly v trendově bílé barvě s typickými vůněmi Vánoc, podkreslené příjemnými tóny vánočních koled. Nechyběl ani prodejní koutek, kde si děti nakoupily drobné dárky. Mnohé z dětí už se těšily i do skleníku na nádherně nakvetlé Poinsettie – vánoční hvězdy. Závěrem jsme potěšili i poslední vjem a ochutnali škvarkové tyčinky a vánoční punč.

Vraceli jsme se zpátky vlakem příjemně naladěni a těšíme se už na ty opravdové podhádkové Vánoce, které jsou tu za pár dní.

Všem přeji krásný adventní čas a pokojné svátky vánoční

Z. M.