Ve čtvrtek 21.4.2022 se naše škola účastnila okresního kola ODZNAKU VŠESTRANNOSTI (pod patronací Českého olympijského výboru), které se konalo na hřišti ZŠ v Lanžhotě. Významným hostem byla Šárka Kašpárková, bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě a mistryně světa z roku 1997.

Soutěžilo se v pěti disciplínách: trojskok, medicinbal, švihadlo, kliky, běh na 1000 m nebo dribling.

Akce se účastnilo celkem130 závodníků ze sedmi škol Břeclavska. Naše škola se umístila na posledním 7. místě, ale bez medailí jsme i tak neodjeli. Za jednotlivce je získali: Dominik Čížek (3. místo), Ondřej Kirch (1. místo), Prokop Malík (3. místo) , Vojtěch Topinka (2. místo)

Děti, které nemohly soutěžit, samozřejmě fandily svým spolužákům a strávily dopoledne na louce školy a pak na blízkém dětském hřišti.

Druhý den ve škole pan ředitel žákům za účast poděkoval a každý si mohl vychutnat sladkou odměnu.